Ştiri locale

Program complet Cinema Arta pentru perioada 9-15 iulie

Vineri – 9. Iulie

16:00 – Raya și ultimul Dragon – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 116 min., – dublaj maghiar, AG

Publicitate

16:15 – Spirit neîmblânzit – SUA, animație, aventuri, familie, western, 88 min., – dublaj român, AG

18:00 – Hipocrat  – Franța, comedie, dramă, 102 min., – subtitrare română, AP-12 

18:15 – Drumul terorrii – SUA, acțiune, thriller, 103 min., – subtitrare română, AP-12

20:00 – Adio, proștilor!  – Franța, comedie, dramă, 99 min., – subtitrare română, N-15 

20:45 – Văduva neagră – SUA, acțiune, aventură, SF, 133 min., 3D – subtitrare română, AP-12

Sâmbătă – 10. Iulie

11:00 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj maghiar, AG

11:15 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj român, AG

15:45 – Raya și ultimul Dragon – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 116 min., 3D – dublaj român, AG

16:00 – Peter iepurașul: Fugit de acasă – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 93 min., – dublaj maghiar, AG

18:00 – Doi prieteni  – Franța, comedie, dramă, 102 min., – subtitrare română, AP-12 

18:00 – Furios și iute – SUA, acțiune, aventură, thriller, 143 min., – dublaj maghiar, AP-12

20:00 – Vara lui ‘85 – Franța, Belgia, dramă, 90 min., – subtitrare română, AP-12 

20:45 – Văduva neagră – SUA, acțiune, aventură, SF, 133 min., 3D – subtitrare română, AP-12

Duminică – 11. Iulie

11:00 – Peter iepurașul: Fugit de acasă – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 93 min., – dublaj maghiar, AG

11:15 – Spirit neîmblânzit – SUA, animație, aventuri, familie, western, 88 min., – dublaj român, AG

15:45 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj român, AG

16:00 – Raya și ultimul Dragon – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 116 min., – dublaj maghiar, AG

18:00 – Banii  – Franța, Elveția, crimă, dramă, 85 min., – subtitrare română, AP-12 

18:15 – Hitman’s Bodyguard 2: Nevasta asasinului – SUA, acțiune, comedie, thriller, 116 min.,– dub. maghiar, AP-12 

20:00 – Chemarea Pământului – Franța, dramă, 103 min., – subtitrare română, AP-12 

20:30 – Ghici cine mai vine la cină  – SUA, comedie, dramă, 95 min., – subtitrare română, N-15 

Marți – 13. Iulie

16:30 – Drumul terorrii – SUA, acțiune, thriller, 103 min., – subtitrare română, AP-12 

17:00 – Femei obișnuite – Italia, România, dramă, 85 min. – subtitrare română, AP-12 

18:45 – Văduva neagră – SUA, acțiune, aventură, SF, 133 min., 3D – subtitrare română, AP-12

19:00 – Cuibul – Marea Britanie, Canada, dragoste, romantic, dramă, 107 min. – subtitrare română, AP-12 

Miercuri – 14. Iulie

16:00 – Raya și ultimul Dragon – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 116 min., – dublaj maghiar, AG

16:30 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj român, AG

18:15 – Ghici cine mai vine la cină  – SUA, comedie, dramă, 95 min., – subtitrare română, N-15 

18:30 – Jaful secolului – SUA, acțiune, aventură, thriller, 118 min., – subtitrare română, AP-12 

20:15 – Furios și iute – SUA, acțiune, aventură, thriller, 143 min. – dublaj maghiar, AP-12 

20:45 – Hitman’s Bodyguard 2: Nevasta asasinului – SUA, acțiune, comedie, thriller, 116 min., – sub. română, AP-12

Joi – 15. Iulie

15:45 – Raya și ultimul Dragon – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 116 min., 3D – dublaj român, AG

16:00 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj maghiar, AG

18:00 – Adio, proștilor!  – Franța, comedie, dramă, 99 min., – subtitrare română, N-15 

18:15 – Văduva neagră – SUA, acțiune, aventură, SF, 133 min., 3D – subtitrare română, AP-12

20:00 – Furios și iute – SUA, acțiune, aventură, thriller, 143 min., 3D – subtitrare română, AP-12 

20:45 – Ghici cine mai vine la cină  – SUA, comedie, dramă, 95 min., – subtitrare română, N-15 

Publicitate
Publicitate
banner we radio