Ştiri locale

Program complet Cinema Arta pentru perioada 8-14 aprilie

Vineri – 8. Aprilie

16:45 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj român, AG

Publicitate

17:00 – Arcușorii și … fie ce o fi – Ungaria, animație, familie, 74 min., subtitrare română, AG

18:30 – Orașul pierdut – SUA, acțiune, comedie, romantic, dragoste, 92 min., subtitrare română, AP-12

19:00 – Vara lui 1993 – Spania, familie, dramă, 97 min., subtitrare română, AP-12

20:45 – Jaful secolului – Spania, acțiune, aventură, thriller, 118 min., subtitrare română, AP-12

20:45 – Haita noastră – Ungaria, Slovacia, dramă, 98 min., subtitrare română, AP-12

Sâmbătă – 9. Aprilie

11:00 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj maghiar, AG

11:15 – Roșu aprins – SUA, animație, aventuri, familie, 100 min., 3D, dublaj român, AG

16:00 – Morbius – SUA, acțiune, dramă, horror, thriller, 104 min., subtitrare română, N-15

16:15 – Dog. Un câine de legendă – SUA, Italia, comedie, 101 min., dublaj maghiar, AG

18:15 – Animale fantastice: Secretele lui Dumbledore – SUA, aventuri, fantastic, 143 min., subtitrare română, AG

18:15 – Mere – Grecia, Polonia, Slovenia, dramă, 91 min., subtitrare română, AP-12

20:00 – Vocea umană – Spania, scurt metraj, dramă, 30 min., subtitrare română, AP-12

20:45 – Belfast – Marea Britanie, dramă, 98 min., subtitrare maghiară, AP-12

21:00 – Mame paralele – Spania, dramă, 120 min., subtitrare română, AP-12

Duminică – 10. Aprilie

11:00 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj român, AG

11:15 – Roșu aprins – SUA, animație, aventuri, familie, 100 min., 3D, dublaj maghiar, AG

16:00 – Omul-Păianjen: Niciun drum spre casă – SUA, acțiune, aventuri, SF, 148 min., 3D, dublaj maghiar, AP-12

16:15 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj maghiar, AG

18:30 – Ma ma – Spania, dramă, 111 min., subtitrare română, AG

18:45 – Belfast – Marea Britanie, dramă, 98 min., subtitrare română, AP-12

20:30 – Animale fantastice: Secretele lui Dumbledore – SUA, aventuri, fantastic, 143 min., subtitrare română, AG

20:30 – Mama – Spania, Franța, dramă, thriller, 128 min., subtitrare română, N-15

Marți – 12. Aprilie

16:15 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj maghiar, AG

16:30 – Roșu aprins – SUA, animație, aventuri, familie, 100 min., 3D, dublaj român, AG

18:30 – Uncharted – SUA, acțiune, aventuri, 116 min., dublaj maghiar, AP-12

18:30 – Neliniștiți – Belgia, Franța, Luxemburg, dramă, 117 min., subtitrare română, AP-12

20:45 – Mame paralele – Spania, dramă, 120 min., subtitrare română, AP-12

20:45 – Os de pește – Bulgaria, România, dramă, fantastic, 107 min., subtitrare română, AP-12

Miercuri – 13. Aprilie

16:15 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj român, AG

16:30 – Roșu aprins – SUA, animație, aventuri, familie, 100 min., 3D, dublaj maghiar, AG

18:30 – Mărită-te cu mine – SUA, comedie, romantic, dragoste, 112 min., dublaj maghiar, AG

18:30 – Morbius – SUA, acțiune, dramă, horror, thriller, 104 min., dublaj maghiar, N-15

20:30 – Belfast – Marea Britanie, dramă, 98 min., subtitrare maghiară, AP-12

20:45 – Animale fantastice: Secretele lui Dumbledore – SUA, aventuri, fantastic, 143 min., subtitrare română, AG

Joi – 14. Aprilie

16:15 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj român, AG

16:30 – Arcușorii și … fie ce o fi – Ungaria, animație, familie, 74 min., subtitrare română, AG

18:00 – Animale fantastice: Secretele lui Dumbledore – SUA, aventuri, fantastic, 143 min., subtitrare română, AG

18:30 – Haita noastră – Ungaria, Slovacia, dramă, 98 min., subtitrare română, AP-12

20:30 – Neliniștiți – Belgia, Franța, Luxemburg, dramă, 117 min., subtitrare română, AP-12

20:45 – Orașul pierdut – SUA, acțiune, comedie, romantic, dragoste, 92 min., subtitrare română, AP-12

Publicitate
banner we radio