Ştiri locale

Program complet Cinema Arta pentru perioada 6-12 ianuarie

Vineri – 6 Ianuarie

11:00 – Frumoasa din pădurea adormită – SUA, desene animate, familie, 75 min., dublaj maghiar, AG

Publicitate

11:15 – Frumoasa din pădurea adormită – SUA, desene animate, familie, 75 min., dublaj român, AG

15:45 – Cele trei dorințe ale Cenușăresei – Norvegia, familie, fantastic, 87 min., dublaj român, AP-12

16:00 – Albă ca zăpada și cei șapte pitici – SUA, desene animate, familie, 83 min., dublaj maghiar, AG

17:30 – Avatar: Calea apei – SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 194 min., dublaj maghiar, 3D, AP-12

17:30 – Frate și soră – Franța, dramă, 108 min, subtitrare română, AP-12

19:30 – Avatar: Calea apei – SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 194 min., subtitrare română, 3D, AP-12

21:00 – Operațiunea Fortune: Urzeala războiului – SUA, China, acțiune, thriller, 114 min., dublaj maghiar, N-15

Sâmbătă – 7 Ianuarie

11:00 – Motanul încălțat: Ultima dorință – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D, dublaj maghiar, AG

11:15 – Motanul încălțat: Ultima dorință – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D, dublaj român, AG

15:30 – Cele trei dorințe ale Cenușăresei – Norvegia, familie, fantastic, 87 min., dublaj maghiar, AP-12

15:45 – Finnick – Lumea secretă a spiridușilor – Rusia, animație, aventuri, 85 min., dublaj român, AG

17:30 – Avatar: Calea apei – SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 194 min., dublaj maghiar, 3D, AP-12

18:00 – Vârfuri și abisuri – Ungaria, biografic, dramă, 98 min., subtitrare română, AP-12

19:45 – Avatar: Calea apei – SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 194 min., subtitrare română, 3D, AP-12

21:00 – Operațiunea Fortune: Urzeala războiului – SUA, China, acțiune, thriller, 114 min., dublaj maghiar, N-15

Duminică – 8 Ianuarie

11:00 – Frumoasa din pădurea adormită – SUA, desene animate, familie, 75 min., dublaj maghiar, AG

11:15 – Finnick – Lumea secretă a spiridușilor – Rusia, animație, aventuri, 85 min., dublaj român, AG

15:30 – Lilu, Lilu, Crocodilu –SUA, animație, aventuri, fantastic, familie, muzical, 106 min., dublaj maghiar, AG

15:45 – Bambi – SUA, desene animate, familie, 70 min., dublaj maghiar, AG

17:15 – Avatar: Calea apei – SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 194 min., dublaj român, 3D, AP-12

18:00 – Lamborghini: Omul din spatele legendei – Italia, biografic, dramă, sport, 97 min., subtitrare română, AP-12

19:45 – Avatar: Calea apei – SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 194 min., dublaj maghiar, 3D, AP-12

20:45 – Operațiunea Fortune: Urzeala războiului – SUA, China, acțiune, thriller, 114 min., subtitrare română, N-15

Marți – 10 Ianuarie

15:30 – Frumoasa din pădurea adormită – SUA, desene animate, familie, 75 min., dublaj român, AG

16:00 – Frumoasa din pădurea adormită – SUA, desene animate, familie, 75 min., dublaj maghiar, AG

17:00 – Avatar: Calea apei – SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 194 min., subtitrare română, 3D, AP-12

17:30 – Operațiunea Fortune: Urzeala războiului – SUA, China, acțiune, thriller, 114 min., dublaj maghiar, N-15

19:45 – Avatar: Calea apei – SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 194 min., dublaj maghiar, 3D, AP-12

20:30 – I Wanna Dance With Somebody – SUA, biografic, muzical, 146 min., subtitrare română, N-15

Miercuri – 11 Ianuarie

15:30 – Lilu, Lilu, Crocodilu –SUA, animație, aventuri, fantastic, familie, muzical, 106 min., dublaj maghiar, AG

16:00 – Lilu, Lilu, Crocodilu –SUA, animație, aventuri, fantastic, familie, muzical, 106 min., dublaj român, AG

17:30 – Avatar: Calea apei – SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 194 min., dublaj maghiar, 3D, AP-12

18:00 – Vârfuri și abisuri – Ungaria, biografic, dramă, 98 min., subtitrare română, AP-12

19:45 – Avatar: Calea apei – SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 194 min., subtitrare română, 3D, AP-12

21:00 – Meniul – SUA, thriller, 106 min., dublaj maghiar, N-15

Joi – 12 Ianuarie

16:15 – Motanul încălțat: Ultima dorință – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D, dublaj maghiar, AG

16:30 – Motanul încălțat: Ultima dorință – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D, dublaj român, AG

18:15 – Acolo unde cântă racii – SUA, dramă, mister, 125 min., dublaj maghiar, AP-12

18:30 – Operațiunea Fortune: Urzeala războiului – SUA, China, acțiune, thriller, 114 min., subtitrare română, N-15

20:30 – I Wanna Dance With Somebody – SUA, biografic, muzical, 146 min., dublaj maghiar, N-15

20:45 – Vârfuri și abisuri – Ungaria, biografic, dramă, 98 min., subtitrare română, AP-12

Publicitate
banner we radio