Ştiri locale

Program complet Cinema Arta pentru perioada 4-10 februarie

Vineri – 4. Februarie

16:30 – Encanto – SUA, animație, aventuri, familie, 99 min., 3D, dublaj maghiar, AG

Publicitate

17:00 – Belle – Japonia, animație, aventuri, fantastic, 121 min., subtitrare română, AG

18:30 – Lucruri pentru care merită să plângi – Ungaria, comedie, dramă, 83 min., subtitrare română, AP-12

19:30 – Omul-Păianjen: Niciun drum spre casă – SUA, acțiune, aventuri, SF, 148 min., 3D, dublaj maghiar, AP-12

20:15 – Toți cei care mă vor mort – SUA, Canada, acțiune, dramă, thriller, 100 min., subtitrare română, AP-12

Sâmbătă – 5. Februarie

11:00 – Encanto – SUA, animație, aventuri, familie, 99 min., 3D, dublaj maghiar, AG

11:00 – Belle – Japonia, animație, aventuri, fantastic, 121 min., dublaj român, AG

15:30 – Clifford: Marele câine roșu – SUA, Canada, animație, aventuri, familie, 97 min., dublaj român, AG

15:45 – Clifford: Marele câine roșu – SUA, Canada, animație, aventuri, familie, 97 min., dublaj maghiar, AG

17:15 – Omul-Păianjen: Niciun drum spre casă – SUA, acțiune, aventuri, SF, 148 min., 3D, dublaj maghiar, AP-12

17:45 – Cea mai rea fată din lume – Norvegia, Suedia, Danemarca, dramă, comedie, 121 min.,subtitrare română,N-15

20:00 – Moonfall – SUA, Canada, China, acțiune, aventuri, SF, 130 min., subtitrare română, AP-12

20:00 – Cry Macho: Drumul răscumpărării – SUA, dramă, thriller, western, 110 min., dublaj maghiar, N-15

Duminică – 6. Februarie

11:00 – Clifford: Marele câine roșu – SUA, Canada, animație, aventuri, familie, 97 min., dublaj maghiar, AG

11:15 – Encanto – SUA, animație, aventuri, familie, 99 min., 3D, dublaj român, AG

15:30 – Clifford: Marele câine roșu – SUA, Canada, animație, aventuri, familie, 97 min., dublaj român, AG

15:30 – Encanto – SUA, animație, aventuri, familie, 99 min., 3D, dublaj maghiar, AG

17:15 – Omul-Păianjen: Niciun drum spre casă – SUA, acțiune, aventuri, SF, 148 min., 3D, subtitrare română, AP-12

17:30 – Casa Gucci – SUA, dramă, crimă, thriller, 157 min., subtitrare română, N-15

20:00 – Toxicoma – Ungaria, biografic, dramă, 124 min., subtitrare română, IM-18

20:15 – Toți cei care mă vor mort – SUA, Canada, acțiune, dramă, thriller, 100 min., dublaj maghiar, AP-12

Marți – 8. Februarie

17:15 – Omul-Păianjen: Niciun drum spre casă – SUA, acțiune, aventuri, SF, 148 min., 3D, dublaj maghiar, AP-12

17:30 – Moonfall – SUA, Canada, China, acțiune, aventuri, SF, 130 min., subtitrare română, AP-12

19:45 – Cea mai rea fată din lume – Norvegia, Suedia, Danemarca, dramă, comedie, 121 min.,subtitrare română,N-15

20:00 – Trei etaje – Italia, Franța, comedie, dramă, 117 min., subtitrare română, AP-12

Miercuri – 9. Februarie

16:15 – Clifford: Marele câine roșu – SUA, Canada, animație, aventuri, familie, 97 min., dublaj român, AG

16:30 – Encanto – SUA, animație, aventuri, familie, 99 min., 3D, dublaj maghiar, AG

18:00 – Cry Macho: Drumul răscumpărării – SUA, dramă, thriller, western, 110 min., subtitrare română, N-15

18:30 – Lucruri pentru care merită să plângi – Ungaria, comedie, dramă, 83 min., subtitrare română, AP-12

20:00 – Moonfall – SUA, Canada, China, acțiune, aventuri, SF, 130 min., subtitrare română, AP-12

20:00 – Toxicoma – Ungaria, biografic, dramă, 124 min., subtitrare română, IM-18

Joi – 10. Februarie

16:00 – Encanto – SUA, animație, aventuri, familie, 99 min., 3D, dublaj român, AG

16:15 – Clifford: Marele câine roșu – SUA, Canada, animație, aventuri, familie, 97 min., dublaj maghiar, AG

18:00 – Pregătire pentru a fi împreună o perioadă nedeterminată – Ungaria, dramă, 98 min., subtitrare română, AP-12

18:00 – Noua ordine – Mexic, Franța, crimă, dramă, thriller, 88 min., subtitrare română, IM-18

19:45 – Moarte pe Nil – SUA, crimă, dramă, mister, 127 min., subtitrare română, AP-12

20:00 – Încă un rând – Danemarca, dramă, 115 min. – subtitrare maghiară, N-15

Publicitate
banner we radio