Ştiri locale

Program complet Cinema Arta pentru perioada 23-29 iulie

Vineri – 23. Iulie

16:00 – Familia Crood: Vremuri noi – SUA, animație, aventuri, familie, 95 min., 3D – dublaj maghiar, AG                 

Publicitate

16:15 – Raya și ultimul Dragon – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 116 min., 3D – dublaj român, AG

18:00 – Furios și iute – SUA, acțiune, aventură, thriller, 143 min. – dublaj maghiar, AP-12 

18:30 – Și atunci, ce e libertatea? – România, SUA, dramă, 135 min., AP-12 

20:45 – Furia unui om periculos – SUA, acțiune, thriller, 119 min., – subtitrare română, N-15

21:00 – Dineu cu vecinii de sus  – Spania, comedie, 82 min., – subtitrare română, N-15 

Sâmbătă – 24. Iulie

11:00 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj maghiar, AG

11:15 – Familia Crood: Vremuri noi – SUA, animație, aventuri, familie, 95 min., 3D – dublaj român, AG

16:15 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj român, AG

16:30 – Peter iepurașul: Fugit de acasă – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 93 min., – dublaj maghiar, AG

18:15 – Văduva neagră – SUA, acțiune, aventură, SF, 133 min., 3D – subtitrare română, AP-12

18:30 – G.I. Joe: Snake Eyes – SUA, acțiune, aventură, SF, thriller, 121 min., – subtitrare română, AP-12

20:45 – G.I. Joe: Snake Eyes – SUA, acțiune, aventură, SF, thriller, 121 min., – dublaj maghiar, AP-12 

21:00 – Old: Prizonierii timpului – SUA, dramă, mister, thriller, 109 min., – subtitrare română, N-15

Duminică – 25. Iulie

11:00 – Familia Crood: Vremuri noi – SUA, animație, aventuri, familie, 95 min., 3D – dublaj maghiar, AG

11:15 – Space Jam: A New Legacy – SUA, animație, aventuri, familie, 120 min., – dublaj român, AG

16:00 – Familia Crood: Vremuri noi – SUA, animație, aventuri, familie, 95 min., 3D – dublaj român, AG

16:30 – Scapă dacă poți 2! Turneul campionilor – SUA, acțiune, mister, thriller, 88 min., – subtitrare română, N-15

18:00 – Furios și iute – SUA, acțiune, aventură, thriller, 143 min., 3D – subtitrare română, AP-12

18:30 – G.I. Joe: Snake Eyes – SUA, acțiune, aventură, SF, thriller, 121 min., – dublaj maghiar, AP-12 

20:45 – Milkshake expoziv  – SUA, acțiune, aventuri, thriller, 114 min., – subtitrare română, N-15 

21:00 – Furia unui om periculos – SUA, acțiune, thriller, 119 min., – subtitrare română, N-15

Marți – 27. Iulie

16:15 – Raya și ultimul Dragon – SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 116 min., – dublaj maghiar, AG

17:00 – Familia Crood: Vremuri noi – SUA, animație, aventuri, familie, 95 min., 3D – dublaj român, AG

18:30 – Furios și iute – SUA, acțiune, aventură, thriller, 143 min. – dublaj maghiar, AP-12 

19:00 – Old: Prizonierii timpului – SUA, dramă, mister, thriller, 109 min., – subtitrare română, N-15

Miercuri – 28. Iulie

16:00 – Familia Crood: Vremuri noi – SUA, animație, aventuri, familie, 95 min., 3D – dublaj maghiar, AG

16:30 – Space Jam: A New Legacy – SUA, animație, aventuri, familie, 120 min., – dublaj român, AG

18:00 – Văduva neagră – SUA, acțiune, aventură, SF, 133 min., 3D – subtitrare română, AP-12

18:45 – Adio, proștilor!  – Franța, comedie, dramă, 99 min., – subtitrare română, N-15 

20:30 – Furia unui om periculos – SUA, acțiune, thriller, 119 min., – subtitrare română, N-15

20:45 – Milkshake exploziv  – SUA, acțiune, aventuri, thriller, 114 min., – subtitrare română, N-15 

Joi – 29. Iulie

16:15 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj român, AG

16:30 – Luca – SUA, animație, aventuri, familie, 101 min., 3D – dublaj maghiar, AG

18:15 – G.I. Joe: Snake Eyes – SUA, acțiune, aventură, SF, thriller, 121 min., – subtitrare română, AP-12 

18:30 – Scapă dacă poți 2! Turneul campionilor – SUA, acțiune, mister, thriller, 88 min., – subtitrare română, N-15

20:30 – G.I. Joe: Snake Eyes – SUA, acțiune, aventură, SF, thriller, 121 min., – dublaj maghiar, AP-12 

20:45 – Old: Prizonierii timpului – SUA, dramă, mister, thriller, 109 min., – subtitrare română, N-15

Publicitate
Publicitate
banner we radio