Ştiri locale

Program complet Cinema Arta pentru perioada 22-28 martie

Vineri (22 Martie)

16:30 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:45 – Corgi, Cățeii reginei (Belgia, animație, familie 92 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

18:30 – A doua șansă (SUA, comedie, 103 min., 2018) – dublaj maghiar, AP-12 

18:45 – Aurora Borealis – Luminile Nordului (Ungaria, dramă, 104 min., 2017) – subtitrat român, N-15 

20:45 – Green Book: O prietenie pe viață (SUA, biografic, dramă, 130 min., 2018) – subtitrat român, AP-12

21:00 – Cu ce ți-am mai greșit noi, Doamne? (Franța, comedie, dramă 99 min., 2019) – subtitrat român, AG

Sâmbătă (23 Martie)

11:00 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

11:00 – Corgi, Cățeii reginei (Belgia, animație, familie 92 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

16:00 – Captain Marvel (SUA, acţiune, aventuri, 128 min., 2019) – 3D, subtitrat român, AP-12

16:45 – Cu ce ți-am mai greșit noi, Doamne? (Franța, comedie, dramă 99 min., 2019) – subtitrat român, AG

18:30 – Green Book: O prietenie pe viață (SUA, biografic, dramă, 130 min., 2018) – subtitrat român, AP-12

18:45 – Faci sau taci (România, acţiune, comedie, 98 min., 2019) – dublaj român, AP-12

20:45 – Capharnaum – Haos și speranță (Liban, SUA, dramă, 121 min., 2019) – subtitrat maghiar, AP-12 

21:00 – Ce–și doresc bărbații (SUA, comedie, romantic, 117 min., 2019) – subtitrat român, N-15

Duminică (24 Martie)

11:00 – Coconut, micul dragon – Aventuri în junglă – (Germania, animaţie, familie, fantastic, 80 min., 2018) – dublaj maghiar, AG

11:00 – Corgi, Cățeii reginei (Belgia, animație, familie 92 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

16:30 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:45 – Aurora Borealis – Luminile Nordului (Ungaria, dramă, 104 min., 2017) – subtitrat român, N-15 

18:30 – Păsări călătoare (SUA, dramă, 119 min., 2018) – subtitrat român, N-15 

18:45 – Familia de-a gata (SUA, comedie, familie, 119 min., 2018) – dublaj maghiar, AP-12

20:45 – Bohemian Rhapsody (Marea Britanie, SUA, biographic, dramă, musical, 134 min., 2018) – subtitrat român, AP-12

21:00 – Faci sau taci (România, acţiune, comedie, 98 min., 2019) – dublaj român, AP-12

Marți (26 Martie)

16:30 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:30 – X–Scos din sistem (Ungaria, thriller, 114 min., 2018) – subtitrat român, N-15

18:30 – A doua șansă (SUA, comedie, 103 min., 2018) – dublaj maghiar, AP-12 

18:45 – Nu mă atinge-mă (România, dramă, 125 min., 2018) – subtitrat român, IM-18

20:45 – Captain Marvel (SUA, acţiune, aventuri, 128 min., 2019) – 3D, subtitrat român, AP-12

Miercuri (27 Martie)

16:30 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:45 – Harvie și muzeul fermecat (Cehia, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj român, AG

18:30 – Captain Marvel (SUA, acţiune, aventuri, 128 min., 2019) – 3D, subtitrat român, AP-12

18:45 – Cu ce ți-am mai greșit noi, Doamne? (Franța, comedie, dramă 99 min., 2019) – subtitrat român, AG

20:45 – Familia de-a gata (SUA, comedie, familie, 119 min., 2018) – dublaj maghiar, AP-12

21:00 – Ce–și doresc bărbații (SUA, comedie, romantic, 117 min., 2019) – subtitrat român, N-15

Joi (28 Martie)

16:45 – Corgi, Cățeii reginei (Belgia, animație, familie 92 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

16:45 – Asterix: Secretul poțiunii magice (Franța, animație, familie, 85 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG 

18:30 – Green Book: O prietenie pe viață (SUA, biografic, dramă, 130 min., 2018) – subtitrat român, AP-12

18:45 – Capharnaum -Haos și speranță (Liban, SUA, dramă, 121 min., 2019) – subtitrat român, AP-12 

21:00 – Nu mă atinge-mă (România, dramă, 125 min., 2018) – subtitrat român, IM-18

21:00 – Păsări călătoare (SUA, dramă, 119 min., 2018) – subtitrat maghiar, N-15