Ştiri locale

Program complet Cinema Arta pentru perioada 19 – 25 iulie

Vineri (19 Iulie)

16:30 – Regele Leu (SUA, animație, aventuri 118 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

16:45 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG

18:30 – Regele Leu (SUA, animație, aventuri 118 min., 2019) – 3D, subtitrat român, AG

18:45 – Anna (SUA, Franța, acțiune, thriller, 120 min., 2019) – subtitrat român, N-15

20:45 – Tinerețe (Italia, Franța, Elveția, Marea Britanie, dramă, 118 min., 2015) – subtitrat român, AP-12

21:00 – Vieți duble (Franța, comedie, 108 min., 2018) – subtitrat român, AP-12

Sâmbătă (20 Iulie)

11:00 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG

11:15 – Regele Leu (SUA, animație, aventuri 118 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

16:15 – Câinele, adevăratul meu prieten (SUA, familie, 109 min., 2019) – dublaj maghiar, AG

16:30 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

18:15 – Apusul (Ungaria, Franța, dramă, 142 min., 2018) – subtitrat român, AP-12

18:30 – Yesterday (Marea Britanie, comedie, muzică, 116 min., 2019) – dublaj maghiar, AG

20:45 – N-ai șanse frate! (SUA, comedie, 120 min., 2019) – dublaj maghiar, N-15

21:00 – Stuber: Detectiv de nevoie (SUA, acțiune, comedie, 94 min., 2019) – subtitrat român, N-15

Duminică (21 Iulie)

11:00 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG

11:15 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

16:00 – Omul-Păianjen: Departe de casă (SUA, acțiune, comedie, 130 min., 2019) – 3D, subtitrat român, AP-12

16:30 – Regele Leu (SUA, animație, aventuri 118 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

18:30 – Regele Leu (SUA, animație, aventuri 118 min., 2019) – 3D, subtitrat român, AG

18:45 – Anna (SUA, Franța, acțiune, thriller, 120 min., 2019) – subtitrat român, N-15

20:45 – Anna (SUA, Franța, acțiune, thriller, 120 min., 2019) – dublaj maghiar, N-15

21:00 – Vox Lux (SUA, dramă, muzică, 110 min., 2018) – subtitrat român, N-15

Marți (23 Iulie)

16:45 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:45 – Yesterday (Marea Britanie, comedie, muzică, 116 min., 2019) – subtitrat român, AG

18:30 – La cinci pași de tine (SUA, romantic, dramă, 116 min., 2019) – dublaj maghiar, AP-12

18:45 – Anna (SUA, Franța, acțiune, thriller, 120 min., 2019) – subtitrat român, N-15

20:45 – Anna (SUA, Franța, acțiune, thriller, 120 min., 2019) – dublaj maghiar, N-15

21:00 – Vieți duble (Franța, comedie, 108 min., 2018) – subtitrat român, AP-12

Miercuri (24 Iulie)

16:00 – Apusul (Ungaria, Franța, dramă, 142 min., 2018) – subtitrat român, AP-12

16:15 – Câinele, adevăratul meu prieten (SUA, familie, 109 min., 2019) – dublaj maghiar, AG

18:30 – Yesterday (Marea Britanie, comedie, muzică, 116 min., 2019) – dublaj maghiar, AG

18:45 – Vox Lux (SUA, dramă, muzică, 110 min., 2018) – subtitrat român, N-15

20:45 – N-ai șanse frate! (SUA, comedie, 120 min., 2019) – dublaj maghiar, N-15

21:00 – Stuber: Detectiv de nevoie (SUA, acțiune, comedie, 94 min., 2019) – subtitrat român, N-15

Joi (25 Iulie)

16:00 – Omul-Păianjen: Departe de casă (SUA, acțiune, comedie, 130 min., 2019) – 3D, subtitrat român, AP-12

16:30 – Regele Leu (SUA, animație, aventuri 118 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

18:30 – Regele Leu (SUA, animație, aventuri 118 min., 2019) – 3D, subtitrat român, AG

18:45 – Versuri pocite (Ungaria, comedie, dramă, 97 min., 2018) – subtitrat rmân, AP-12

20:45 – Anna (SUA, Franța, acțiune, thriller, 120 min., 2019) – dublaj maghiar, N-15

21:00 – Yesterday (Marea Britanie, comedie, muzică, 116 min., 2019) – subtitrat român, AG

banner we radio