Ştiri locale

Program complet Cinema Arta pentru perioada 15-21 noiembrie

Vineri (15 Noiembrie)

16:15 – Cenușăreasa și prințul misterios (SUA, animație, 90 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG 

16:30 – Povești de pe malul lacului: Iarnă la Marea de Stuf (Ungaria, animație, 70 min., 2019) – subtitarare română, AG

18:00 –  Marea provocare: Le Mans ’66 (SUA, acțiune, biographic, dramă, 152 min.,) – subtitrare român, AG

18:15 – O nouă poveste de Crăciun (Maria Britanie, comedie, romantic, dragoste, 102 min., 2019) – dublaj maghiar, AP-12

20:30 – Bătălia de la Midway (SUA, acțiune, dramă, istoric, război, 138 min.) – dublaj maghiar, AP-12 

20:45 – Deva (Ungaria, dramă, 80 min.) – subtitrare română, AP-12   

Sâmbătă (16 Noiembrie)

11:00 – Yeti – Omul Zăpezilor (SUA, China, animație, comedie, 97 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG

11:00 – Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (SUA, India, animație, aventuri, 90 min., 2019) – dublaj român, AG

16:00 – Sper să mori data viitoare (Ungaria, thriller romantic, 102 min.) – subtitrare română, AP-12

16:15 – Terra Willy: Rătăcit prin galaxie (Franța, animație, comedie, 90 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG     

18:00 –  Marea provocare: Le Mans ’66 (SUA, acțiune, biographic, dramă, 152 min.,) – dublaj maghiar, AG

19:00 – A-nnebunit bunica! (Franța, comedie, horror, 99 min., 2019) – subtitrare română, AP-12

20:45 – A-nnebunit bunica! (Franța, comedie, horror, 99 min., 2019) – dublaj maghiar, AP-12

21:00 – O nouă poveste de Crăciun (Maria Britanie, comedie, romantic, dragoste, 102 min., 2019) – subtitrare română, AP-12

Duminică (17 Noiembrie)

11:00 – Povești de pe malul lacului: Iarnă la Marea de Stuf (Ungaria, animație, 70 min., 2019) – subtitarare română / dublaj maghiar, AG

11:00 – Yeti – Omul Zăpezilor (SUA, China, animație, comedie, 97 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

16:15 – Yeti – Omul Zăpezilor (SUA, China, animație, comedie, 97 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG   

16:15 – Familia Adams (SUA, animație, fantastic horror, 105 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

18:00 –  Marea provocare: Le Mans ’66 (SUA, acțiune, biographic, dramă, 152 min.,) – subtitrare română, AG

18:00 – Bătălia de la Midway (SUA, acțiune, dramă, istoric, război, 138 min.) – dublaj maghiar, AP-12 

20:30 – Joker (SUA, crimă, dramă, thriller, 122 min.) – subtitrare română, N-15  

20:45 – Bătălia de la Midway (SUA, acțiune, dramă, istoric, război, 138 min.) – subtitrare română, AP-12 

Marți (19 Noiembrie)

16:15 – Maleficent: Suverana Răului (SUA, aventuri, fantastic, familie, 118 min., 2019) – 3D, subtitrare română, AG    

16:15 – Cenușăreasa și prințul misterios (SUA, animație, 90 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG 

18:00 – Bătălia de la Midway (SUA, acțiune, dramă, istoric, război, 138 min.) – subtitrare română, AP-12 

18:30 – Terminator: Destin întunecat (SUA, acțiune, aventuri, 128 min.) – dublaj maghiar, N-15

20:30 – Jocuri de putere (Spania, Franța, thriller, 132 min.,) – subtitrare română, AP-12 

21:00 – O nouă poveste de Crăciun (Maria Britanie, comedie, romantic, dragoste, 102 min., 2019) – dublaj maghiar, AP-12

Miercuri (20 Noiembrie)

16:30 – Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (SUA, India, animație, aventuri, 90 min., 2019) – dublaj român, AG

16:30 – Familia Adams (SUA, animație, fantastic horror, 105 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG

18:15 –  Marea provocare: Le Mans ’66 (SUA, acțiune, biographic, dramă, 152 min.,) – dublaj maghiar, AG

18:30 – O nouă poveste de Crăciun (Maria Britanie, comedie, romantic, dragoste, 102 min., 2019) – subtitrare română, AP-12

20:30 – Parazit (Correa de Sud, dramă, thriller, 132 min.) – subtitrare română, AP-12

21:00 – A-nnebunit bunica! (Franța, comedie, horror, 99 min., 2019) – dublaj maghiar, AP-12

Joi (21 Noiembrie)

16:15 – Terra Willy: Rătăcit prin galaxie (Franța, animație, comedie, 90 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

16:30 – Povești de pe malul lacului: Iarnă la Marea de Stuf (Ungaria, animație, 70 min., 2019) – subtitarare română / dublaj maghiar, AG      

18:00 – Sper să mori data viitoare (Ungaria, thriller romantic, 102 min.) – subtitrare română, AP-12

18:00 – It’s Not the Time of My Life (Ungaria, dramă, 81 min.) – subtitrare română, AP-12

20:15 – Depeche mode: Spirits in the Forest (SUA, documentar de muzică, 95 min.) – subtitrare română, AG

20:45 – Bătălia de la Midway (SUA, acțiune, dramă, istoric, război, 138 min.) – dublaj maghiar, AP-12 

Publicitate
banner we radio