Ştiri locale

Program complet Cinema Arta pentru perioada 12-18 iulie

Vineri (12 Iulie)

16:30 – Câinele, adevăratul meu prieten (SUA, familie, 109 min., 2019) – dublaj maghiar, AG

17:00 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

18:30 – Yesterday (Marea Britanie, comedie, muzică, 116 min., 2019) – dublaj maghiar, AG

18:45 – Stuber: Detectiv de nevoie (SUA, acțiune, comedie, 94 min., 2019) – subtitrare română, N-15 

20:45 – N-ai șanse frate! (SUA, comedie, 120 min., 2019) – dublaj maghiar, N-15  

21:00 – Yesterday (Marea Britanie, comedie, muzică, 116 min., 2019) – subtitrare română, AG 

Sâmbătă (13 Iulie)

11:00 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG

11:15 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

16:00 – Omul-Păianjen: Departe de casă (SUA, acțiune, comedie, 130 min., 2019) – 3D, subtitrare română, AP-12

16:00 – Apusul (Ungaria, Franța, dramă, 142 min., 2018) – subtitrare română, AP-12  

18:30 – La cinci pași de tine (SUA, romantic, dramă, 116 min., 2019) – dublaj maghiar, AP-12

18:45 – Vox Lux (SUA, dramă, muzică, 110 min., 2018) – subtitrare română, N-15 

20:45 – Yesterday (Marea Britanie, comedie, muzică, 116 min., 2019) – dublaj maghiar, AG

21:00 – Stuber: Detectiv de nevoie (SUA, acțiune, comedie, 94 min., 2019) – subtitrare română, N-15 

Duminică (14 Iulie)

11:00 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG

11:15 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG

16:30 – Câinele, adevăratul meu prieten (SUA, familie, 109 min., 2019) – dublaj maghiar, AG

16:30 – Vox Lux (SUA, dramă, muzică, 110 min., 2018) – subtitrare română, N-15 

18:30 – N-ai șanse frate! (SUA, comedie, 120 min., 2019) – dublaj maghiar, N-15  

18:45 – Tinerețe (Italia, Franța, Elveția, Marea Britanie, dramă, 118 min., 2015) – subtitrare română, AP-12      

20:45 – Omul-Păianjen: Departe de casă (SUA, acțiune, comedie, 130 min., 2019) – 3D, subtitrare română, AP-12

21:00 – Saf (Turcia, Germania, România, dramă, 102 min., 2018) – subtitrare română, AP-12  

Marți (16 Iulie)

16:30 – Câinele, adevăratul meu prieten (SUA, familie, 109 min., 2019) – dublaj român, AG

16:45 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG

18:30 – Yesterday (Marea Britanie, comedie, muzică, 116 min., 2019) – dublaj maghiar, AG

18:45 – Vox Lux (SUA, dramă, muzică, 110 min., 2018) – subtitrare română, N-15 

20:45 – Omul-Păianjen: Departe de casă (SUA, acțiune, comedie, 130 min., 2019) – 3D, subtitrare română, AP-12

21:00 – Nopți Magice (Italia, comedie, 125 min., 2018) – subtitrare română, N-15 

Miercuri (17 Iulie)

16:30 – Vox Lux (SUA, dramă, muzică, 110 min., 2018) – subtitrare română, N-15  

16:45 – Singuri acasă 2. (SUA, animație, familie, 86 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG

18:30 – Câinele, adevăratul meu prieten (SUA, familie, 109 min., 2019) – dublaj maghiar, AG

18:45 – Versuri pocite (Ungaria, comedie, dramă, 97 min., 2018) – subtitrat rmân, AP-12

20:45 – Yesterday (Marea Britanie, comedie, muzică, 116 min., 2019) – dublaj maghiar, AG

21:00 – Stuber: Detectiv de nevoie (SUA, acțiune, comedie, 94 min., 2019) – subtitrare română, N-15 

Joi (18 Iulie)

16:30 – Nopți Magice (Italia, comedie, 125 min., 2018) – subtitrare română, N-15 

16:45 – Parcul de distracții (SUA, Spania, animație, familie, 85 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG 

18:30 – Omul-Păianjen: Departe de casă (SUA, acțiune, comedie, 130 min., 2019) – 3D, subtitrare română, AP-12

18:45 – Stuber: Detectiv de nevoie (SUA, acțiune, comedie, 94 min., 2019) – subtitrare română, N-15  

20:45 – Yesterday (Marea Britanie, comedie, muzică, 116 min., 2019) – subtitrare română, AG    

21:00 – La cinci pași de tine (SUA, romantic, dramă, 116 min., 2019) – dublaj maghiar, AP-12