Ştiri locale

Program complet Cinema Arta pentru perioada 10-16 mai

Vineri (10 Mai)

16:30 – Parcul de distracții (SUA, Spania, animație, familie, 85 min., 2019) – 3D, dublaj maghiar, AG 

16:30 – Parcul de distracții (SUA, Spania, animație, familie, 85 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG 

18:15 – Stelele din Eger (Ungaria, istoric, 157 min., 2018) – subtitare român, AG

18:30 – Ticăloasele (SUA, comedie, 94 min., 2019) – subtitrat român, AP-12 

20:15 – Focviu (SUA, horror, 90 min., 2019) – subtitrat român, N-15  

21:00 – Cap și pajură (România, Cehia, dramă, 80 min., 2019) – dublaj român, N-15

Sâmbătă (11 Mai)

11:00 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

11:00 – Manou – Aventuri în zbor (Germania, animație, familie, 88 min., 2017) – dublaj român, AG

15:30 – Răzbunătorii: Sfȃrşitul jocului (SUA, acțiune, aventuri, 189 min., 2019) –3D, subtitrat român, AP-12

16:30 – La cinci pași de tine (SUA, romantic, dramă, 116 min., 2019) – subtitrat român, AP-12 

18:45 – Arctic (Islanda, aventuri, dramă, 97 min., 2018) – subtitrat român, AP-12

19:00 – După ce ne-am întâlnit (SUA, romantic, dragoste, 103 min., 2019) – dublaj maghiar, AP-12 

20:45 – Cap și pajură (România, Cehia, dramă, 80 min., 2019) – dublaj român, N-15

21:00 – Ticăloasele (SUA, comedie, 94 min., 2019) – subtitrat român, AP-12 

Duminică (12 Mai)

11:00 – Parcul de distracții (SUA, Spania, animație, familie, 85 min., 2019) – 3D, dublaj român, AG 

11:00 – Manou – Aventuri în zbor (Germania, animație, familie, 88 min., 2017) – dublaj maghiar, AG

16:30 – Ticăloasele (SUA, comedie, 94 min., 2019) – subtitrat român, AP-12 

17:00 – Carravagio: The Soul and the Blood (documentar de artă, 90 min., 2018) – subtitrat maghiar, AG

18:30 – Focviu (SUA, horror, 90 min., 2019) – subtitrat român, N-15  

18:45 – La cinci pași de tine (SUA, romantic, dramă, 116 min., 2019) – subtitrat român, AP-12  

20:15 – Răzbunătorii: Sfȃrşitul jocului (SUA, acțiune, aventuri, 189 min., 2019) –3D, subtitrat român, AP-12

21:00 – Stelele din Eger (Ungaria, istoric, 157 min., 2018) – subtitare român, AG

Marți (14 Mai)

16:45 – La cinci pași de tine (SUA, romantic, dramă, 116 min., 2019) – dublaj maghiar, AP-12 

17:00 – Carravagio: The Soul and the Blood (documentar de artă, 90 min., 2018) – subtitrat român, AG

18:45 – Cap și pajură (România, Cehia, dramă, 80 min., 2019) – dublaj român, N-15

19:00 – După ce ne-am întâlnit (SUA, romantic, dragoste, 103 min., 2019) – dublaj maghiar, AP-12 

20:30 – Arctic (Islanda, aventuri, dramă, 97 min., 2018) – subtitrat român, AP-12 

21:00 – Miss Bala (SUA, thriller, 104 min., 2019) – subtitrat român, N-15

Miercuri (15 Mai)

16:30 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:30 – Manou – Aventuri în zbor (Germania, animație, familie, 88 min., 2017) – dublaj român, AG

18:15 – Stelele din Eger (Ungaria, istoric, 157 min., 2018) – subtitare român, AG

18:30 – Ticăloasele (SUA, comedie, 94 min., 2019) – subtitrat român, AP-12 

20:15 – Răzbunătorii: Sfȃrşitul jocului (SUA, acțiune, aventuri, 189 min., 2019) –3D, subtitrat român, AP-12

21:00 – La cinci pași de tine (SUA, romantic, dramă, 116 min., 2019) – subtitrat român, AP-12 

Joi (16 Mai)

16:30 – Cyrano, mon amour (Franța, Belgia, comedie, dramă 110 min., 2018) – subtitrat român, AP-12 

16:30 – Manou – Aventuri în zbor (Germania, animație, familie, 88 min., 2017) – dublaj român, AG

18:30 – La cinci pași de tine (SUA, romantic, dramă, 116 min., 2019) – dublaj maghiar, AP-12 

18:45 – Grevă (Franța, drama socială, 112 min., 2018) – subtitrat român, AP-12 

20:45 – Focviu (SUA, horror, 90 min., 2019) – subtitrat român, N-15  

21:00 – Joacă-te cu focul! (Franța, thriller, 105 min., 2018) – subtitrat român, N-15