Ştiri locale

Program Cinema Arta pentru perioada 4-10 ianuarie


Casa de bilete se deschide la ora 15 (de marţi până vineri) şi la ora 10 în weekend. Rezervările se pot efectua și prin telefon la numărul 0787526102

4 Ianuarie – Vineri

16:45 – Bumblebee (SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AP-12

Publicitate

16:45 – Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (SUA, acțiune, animație, SF, 117 min., 2018) – 3D, dublaj român, AG

19:00 – Războiul rece (Polonia, Franța, Marea Britanie, dramă, 88 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

19:00 – Holmes și Watson (SUA, aventuri, comedie, 90 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

20:45 – Bohemian Rhapsody (Marea Britanie, SUA, biographic, dramă, musical, 134 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

20:45 – Mașinării infernale (SUA, Noua Zeelandă, acțiune, fantastic, SF, 128 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar,    AP-12

5 Ianuarie – Sâmbătă

11:00 – Grinch (SUA, China, animație, comedie, familie, 86 min., 2018) – 3D, dublaj român, AG

11:00 – Grinch (SUA, China, animație, comedie, familie, 86 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:30 – Moș crăciun în misiune (Franța, Belgia, comedie, familie, 100 min., 2018) – dublaj maghiar, AG

16:30 – Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (SUA, acțiune, animație, SF, 117 min., 2018) – 3D, subtitrare română, AG

18:30 – Ralph rupe netu’ (SUA, animație, 112 min., 2018) – 3D, subtitrare română, AG

18:45 – Iarnă eternă (Ungaria, dramă, istoric, dragoste, 110 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

20:45 – Aquaman (Australia, SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 140 min., 2018) – 3D, subtitrare română, AP-12

21:00 – Tranzit (Germania, Franța, dramă, 101 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

6 Ianuarie – Duminică

11:00 – Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (SUA, acțiune, animație, SF, 117 min., 2018) – 3D, dublaj român, AG

11:00 – Grinch (SUA, China, animație, comedie, familie, 86 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:15 – Bumblebee (SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 104 min., 2018) – 3D, subtitrare română, AP-12

16:30 – Mary Poppins revine (SUA, familie, fantastic, 130 min., 2018) – subtitrare română, AG

18:30 – S-a născut o stea (SUA, musical, dramă, 135 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

19:00 – Războiul rece (Polonia, Franța, Marea Britanie, dramă, 88 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

20:45 – Mașinării infernale (SUA, Noua Zeelandă, acțiune, fantastic, SF, 128 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar,     AP-12

21:00 – Holmes și Watson (SUA, aventuri, comedie, 90 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

8 Ianuarie – Marți

16:30 – Moș crăciun în misiune (Franța, Belgia, comedie, familie, 100 min., 2018) – dublaj maghiar, AG

16:45 – Moș crăciun în misiune (Franța, Belgia, comedie, familie, 100 min., 2018) – dublaj român, AG

18:30 – Tranzit (Germania, Franța, dramă, 101 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

18:45 – A doua șansă (SUA, comedie, romantic, dragoste, 103 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

20:30 – Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (SUA, acțiune, animație, SF, 117 min., 2018) – 3D, subtitrare română, AG

20:45 – Bumblebee (SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AP-12

9 Ianuarie – Miercuri

11:00 – Grinch (SUA, China, animație, comedie, familie, 86 min., 2018) – 3D, dublaj român, AG

11:00 – Grinch (SUA, China, animație, comedie, familie, 86 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:00 – Mary Poppins revine (SUA, familie, fantastic, 130 min., 2018) – subtitrare română, AG

16:30 – Ralph rupe netu’ (SUA, animație, 112 min., 2018) – 3D, subtitrare română, AG

18:30 – Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (SUA, acțiune, animație, SF, 117 min., 2018) – 3D, subtitrare română, AG

18:45 – A doua șansă (SUA, comedie, romantic, dragoste, 103 min., 2018) – dublaj maghiar, AP-12

20:45 – Aquaman (Australia, SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 140 min., 2018) – 3D, subtitrare română, AP-12

20:45 – Mașinării infernale (SUA, Noua Zeelandă, acțiune, fantastic, SF, 128 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar,     AP-12

10 Ianuarie – Joi

11:00 – Moș crăciun în misiune (Franța, Belgia, comedie, familie, 100 min., 2018) – dublaj român, AG

11:00 – Grinch (SUA, China, animație, comedie, familie, 86 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:45 – Bumblebee (SUA, acțiune, aventuri, fantastic, SF, 104 min., 2018) – 3D, subtitrare română, AP-12

16:30 – Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (SUA, acțiune, animație, SF, 117 min., 2018) – 3D, dublaj român, AG

18:45 – Iarnă eternă (Ungaria, dramă, istoric, dragoste, 110 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

19:00 – Holmes și Watson (SUA, aventuri, comedie, 90 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

20:45 – Bohemian Rhapsody (Marea Britanie, SUA, biographic, dramă, musical, 134 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

21:00 – Tranzit (Germania, Franța, dramă, 101 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

Publicitate
banner we radio