Ştiri locale

Program Cinema Arta pentru perioada 1-7 martie

Vineri (1 Martie)

16:45 – Coconut, micul dragon – Aventuri în junglă (Germania, animaţie, familie, fantastic, 80 min.., 2018) – 2D, dublaj maghiar, AG

17:00 – Caisă (România, documentar, 84 min., 2018) – 2D, dublaj român, AG

18:30 – A doua șansă (SUA, comedie, 103 min., 2018) – 2D, dublaj maghiar, AP-12

18:45 – Oh, Ramona! (România, comedie, 109 min., 2019) – subtitrare român, AP-12 

20:30 – Ce–și doresc bărbații (SUA, comedie, romantic, 117 min., 2019) – 2D, subtitrare român, N-15

21:00 – X–Scos din sistem (Ungaria, thriller, 114 min., 2018) – 2D, subtitrare român, N-15

Sâmbătă (2 Martie)

11:00 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

11:00 – Harvie și muzeul fermecat (Cehia, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj român, AG

16:00 – Alita: Îngerul războinic (SUA, Canada, Argentina, acțiune 122 min., 2019) – 3D, subtitrare român, AP-12

16:30 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj român, AG

18:15 – Bohemian Rhapsody (Marea Britanie, SUA, biographic, dramă, musical, 134 min., 2018) – 2D, subtitrare română, AP-12

18:30 – Să nu ucizi (România, dramă, 115 min., 2019) – dublaj român, AP-12 

20:45 – Green Book: O prietenie pe viață (SUA, biografic, dramă, 130 min., 2018) – 2D, subtitrare român, AP-12

21:00 – Favorita (Irlanda, Marea Britanie, SUA, istoric, 120 min., 2018) – 2D, subtitrare român, N-15

Duminică (3 Martie)

11:00 – Coconut, micul dragon – Aventuri în junglă – (Germania, animaţie, familie, fantastic, 80 min., 2018) – 2D, dublaj maghiar, AG

11:00 – Coconut, micul dragon – Aventuri în junglă – (Germania, animaţie, familie, fantastic, 80 min., 2018) – 2D, dublaj român, AG

16:00 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:30 – Oh, Ramona! (România, comedie, 109 min., 2019) – subtitrare român, AP-12

18:00 – Green Book: O prietenie pe viață (SUA, biografic, dramă, 130 min., 2018) – 2D, subtitrare român, AP-12

18:45 – Favorita (Irlanda, Marea Britanie, SUA, istoric, 120 min., 2018) – 2D, subtitrare român, N-15

20:30 – S-a născut o stea (SUA, musical, dramă, 135 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

21:00 – X–Scos din sistem ( Ungaria, thriller, 114 min., 2018) – 2D, subtitrare român, N-15

Marți (5 Martie)

16:30 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj român, AG

16:45 – Asterix: Secretul poțiunii magice (Franța, animație, familie, 85 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

18:30 – Alita: Îngerul războinic (SUA, Canada, Argentina, acțiune 122 min., 2019) – 3D, subtitrare român, AP-12

18:45 – Favorita (Irlanda, Marea Britanie, SUA, istoric, 120 min., 2018) – 2D, subtitrare român, N-15

20:45 – Ucide-i cu sânge rece (Marea Britanie, acțiune, drama, thriller, 118 min., 2019) – 2D, dublaj maghiar, N-15

20:45 – Să nu ucizi (România, dramă, 115 min., 2019) – dublaj român, AP-12 

Miercuri (6 Martie)

16:30 – Cum să-ți dresezi dragonul 3. (SUA, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:30 – Harvie și muzeul fermecat (Cehia, animație, familie, fantastic, 104 min., 2018) – 3D, dublaj român, AG

18:30 – Mary regina Scoției (Marea Britanie, biografic, istoric, 125 min., 2018) – 2D, subtitrare maghiar, N-15

18:45 – Oh, Ramona! (România, comedie, 109 min., 2019) – subtitrare român, AP-12

20:45 – Ucide-i cu sânge rece (Marea Britanie, acțiune, drama, thriller, 118 min., 2019) – 2D, subtitrare român, N-15

20:45 – Toată lumea știe (Spania, Franța, Italia, dramă, 132 min., 2018) – subtitrare maghiar, AP-12

Joi (7 Martie)

16:30 – Coconut, micul dragon – Aventuri în junglă – (Germania, animaţie, familie, fantastic, 80 min., 2018) – 2D, dublaj român, AG  

16:45 – Coconut, micul dragon – Aventuri în junglă – (Germania, animaţie, familie, fantastic, 80 min., 2018) – 2D, dublaj maghiar, AG

18:15 – Familia de-a gata (SUA, comedie, familie, 119 min., 2018) – 2D, subtitrare maghiar, AP-12

18:30 – Ce–și doresc bărbații (SUA, comedie, romantic, 117 min., 2019) – 2D, subtitrare român, N-15

20:45 – Green Book: O prietenie pe viață (SUA, biografic, dramă,130 min., 2018) – 2D, subtitrare român, AP-12

21:00 – X–Scos din sistem (Ungaria, thriller, 114 min., 2018) – 2D, subtitrare român, N-15

banner we radio