
Joi, 4 mai – Sistarea alimentării cu gaze naturale la Sfântu Gheorghe
Distrigaz Sud Reţele efectuează lucrări programate la reţeaua de distribuţie a gazelor naturale pentru creşterea gradului de siguranţă şi continuitate în alimentarea cu gaze naturale.
Distrigaz Sud Reţele anunţă sistarea alimentării cu gaze naturale la consumatorii casnici şi non-casnici pentru modernizarea reţelei de distribuţie pentru Sfântu Gheorghe, în data de 4 mai 2017, joi, după cum urmează:
– între orele 8-14 pe străzile Kisszek, Energiei, Tutunului, Crângului, Ţigaretei, Beke György, Salciilor, Pârâului, Muncitorilor.
Reamintim clienţilor noștri că pot apela serviciul de call-center Apeluri de Urgenţă al Distrigaz Sud Reţele la numărul unic 021 9281. Ne cerem scuze pentru inconvenienţele create clienţilor noştri şi le mulţumim pentru înţelegere.
(Distrigaz Sud Reţele)