
Vineri vor fi puse în vânzare biletele pentru meciul Sepsi OSK – CSU Craiova
După o nouă amânare a predării cardurilor de abonamente pentru suporteri, conducerea clubului Sepsi OSK a anunţat marţi după-masă un nou termen: ziua de vineri, 24 iulie.
De asemenea, şi biletele pentru meciul de duminică, 29 iulie, dintre Sepsi OSK şi CS U Craiova din etapa a 2-a a Ligii 1 se vor pune în vânzare tot vineri.
Redăm mai jos integral mesajul clubului:
“Din motive ce nu țin de clubul nostru, ci din cauza unei erori a agenției de ticketing, abonamentele valabile pentru jocurile de pe teren propriu din cadrul sezonului 2018/2019 pot fi ridicate de la secretariatul clubului abia începând de vineri, 27 iulie, ora 9.00. Tot de vineri, Sepsi OSK pune în vânzare biletele pentru partida cu CSU Craiova. Cei interesaţi îşi vor putea procura tichetele între orele 9.00-17.00.”
