Ştiri locale

Program Cinema Arta pentru perioada 23-29 noiembrie

 

23 Noiembrie – Vineri

16:30 – Moromeții 2 (România, dramă, 109 min., 2018) AG

Publicitate

17:00 – Goliath (Elveția, dramă, 85 min., 2017) – subtitrare română, AP-12

18:45 – Johnny English lovește din nou (Franța-SUA-Anglia, comedie, acțiune, aventură, 88 min., 2018) – dublaj maghiar, AP-12

18:30 – Operațiunea Hunter Killer (SUA, acțiune, 121 minute, 2018) – subtitrare română, AP-12

20:30 – Bohemian Rhapsody (Marea Britanie, SUA, biographic, dramă, musical, 134 min., 2018) ) – subtitrare română, AP-12

20:45 – Asta-i viața (SUA, romantic, dragoste, 118 min., 2018) – subtitrare română, N-15

 

24 Noiembrie – Sâmbătă

11:00 – Elliot: O poveste de crăciun (Canada, animație, familie, 89 min., 2018) – dublaj român, AG

11:00 – Luis și mini-extratereștrii (Germania, animaţie, aventuri, comedie, 86 min., 2018) – dublaj maghiar, AG

16:00 – Văduve (Marea britanie, SUA, Spania, crimă, dramă, thriller, 129 min., 2018) – subtitrare română, N-15

16:30 – Nunta anului (România, documentar, 60 min., 2018) – subtitrare maghiară, AP-12

18:30 – Bohemian Rhapsody (Marea Britanie, SUA, biographic, dramă, musical, 134 min., 2018) ) – subtitrare română, AP-12

18:45 – Moromeții 2 (România, dramă, 109 min., 2018) AG

20:45 – Operațiunea Hunter Killer (SUA, acțiune, 121 minute, 2018) – dublaj maghiar, AP-12

21:00 – Prizonieră în pânza de păianjen (Marea Britanie, Germania, Suedia, Canada, SUA, crimă, thriller, 117 minute, 2018) – subtitrare română, N-15

 

25 Noiembrie – Duminică

11:00 – Elliot: O poveste de crăciun (Canada, animație, familie, 89 min., 2018) – dublaj român, AG

11:00 – Rață, rață și gâscan (China, SUA, animaţie, aventuri, comedie, 91 min., 2018) – 3D, dublaj maghiar, AG

16:00 – Animale fantastice: Crimele lui Grindelwald (SUA, aventuri, familie, fantastic, 134 min., 2018) – 3D, dublaj român, AP-12

16:30 – Nunta anului (România, documentar, 60 min., 2018) – subtitrare maghiară

18:30 – Bohemian Rhapsody (Marea Britanie, SUA, biographic, dramă, musical, 134 min., 2018) ) – subtitrare română, AP-12

18:45 – Moromeții 2 (România, dramă, 109 min., 2018) AG

21:00 – S-a născut o stea (SUA, musical, dramă, 135 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

21:00 – Overlord (SUA, acțiune, mister, SF, 109 min., 2018)) – subtitrare română, IM-18

 

27 Noiembrie – Marți

16:30 – Animale fantastice: Crimele lui Grindelwald (SUA, aventuri, familie, fantastic, 134 min., 2018) – 3D, subtitrare română, AP-12

17:00 – Johnny English lovește din nou (Franța-SUA-Anglia, comedie, acțiune, aventură, 88 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

18:45 – Prizonieră în pânza de păianjen (Marea Britanie, Germania, Suedia, Canada, SUA, crimă, thriller, 117 min., 2018) – subtitrare română, N-15

19:00 – Climax (Franța, dramă, 95 min., 2018) – subtitrare română, IM-18

21:00 – Moromeții 2 (România, dramă, 109 min., 2018) AG

21:00 – Bohemian Rhapsody (Marea Britanie, SUA, biographic, dramă, musical, 134 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

 

28 Noiembrie – Miercuri

16:15 – Animale fantastice: Crimele lui Grindelwald (SUA, aventuri, familie, fantastic, 134 min., 2018) – 3D, subtitrare română, AP-12

16:30 – Covorul zburător (Danemarca, animaţie, aventuri, 81 min., 2018) – dublaj român, AG

18:45 – Văduve (Marea britanie, SUA, Spania, crimă, dramă, thriller, 129 min., 2018) – subtitrare română, N-15

19:00 – Johnny English lovește din nou (Franța-SUA-Anglia, comedie, acțiune, aventură, 88 min., 2018) – dublaj maghiar, AP-12

20:45 – Bohemian Rhapsody (Marea Britanie, SUA, biographic, dramă, musical, 134 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

21:00 – Asta-i viața (SUA, romantic, dragoste, 118 min., 2018) – subtitrare română, N-15

 

29 Noiembrie – Joi

16:30 – Moromeții 2 (România, dramă, 109 min., 2018) AG

16:45 – Goliath (Elveția, dramă, 85 min., 2017) – subtitrare română, AP-12

18:30 – Bohemian Rhapsody (Marea Britanie, SUA, biographic, dramă, musical, 134 min., 2018) ) – subtitrare română, AP-12

18:30 – Văduve (Marea britanie, SUA, Spania, crimă, dramă, thriller, 129 min., 2018) – subtitrare română, N-15

20:45 – Overlord (SUA, acțiune, mister, SF, 109 min., 2018)) – subtitrare română, IM-18

21:00 – S-a născut o stea (SUA, musical, dramă, 135 min., 2018) – subtitrare română, AP-12

 

Publicitate
banner we radio